Pārdošana

Baby

Sastatnes no cinkota un krāsota tērauda profesionālai un mājas lietošanai. Sastatnes iziet cauri standarta izmēra durvīm un tās var pilnīgi izjaukt. Sastatnes ir aprīkotas ar 4 riteņiem ar bloķēšanas bremzēm.

Lasīt tālāk ...

Genius

krāsota tērauda sastatnes amatieru lietošanai. Maksimālais augstums - 1,75 m

Priekšrocības:

  • mājsaimniecības vajadzībām
  • Iziet cauri standarta izmēra durvīm
  • Saliekamā sistēma (GENIUS)

    Lasīt tālāk ...

Roller Plus L

Roller Plus L – saliekamās alumīnija sastatnes, paredzēti profesionālai lietošanai.

Sastatnes sastāv no bāzes moduļa,kuru augstums ir 1.70m, 1,05m platums un 2 m garums, beigu moduļa augstums ir 1.84m un 2. starpposma moduļi augstums 1,5 un 1,8 m. Pilnā augumā 6.76m, kas ir piemērots darbam augstumā līdz 8,76m.

Lasīt tālāk ...

Roller S

Roller – sērija ar saliekamajām alumīnija sastatnēm. Sastatnēm ir divi varianti: Standarta un Speciālie (Roller S), kas ir aprīkoti ar automātisko riteņu bloķēšanu un Eiropas standartiem EN1004. Abas versijas ir piemērotas gan profesionālai gan mājas lietošanai.

Lasīt tālāk ...

Tempo Tech

Tempo Tech - ir līnijveida evolūcija ar alumīnija sastatnēm TEMPO. Šajā postenī atšķirība ir tā, ka Tempo Tech kāpšņi ir piemetināti tieši pie rāmja (neizmantojot skavas). Konstrukcija notiek ļoti ātri, un tas ir izgatavots no viegla alumīnija sakausējuma, kas ir uzticams un izturīgs (5 gadu garantija).

Lasīt tālāk ...

Regina

Alumīnija kāpnes.
Regina – alumīnija kāpnes, papildus variantā ar margām. Piemērots izmantošanai būvniecībā un ikdienas dzīvē.
Produkts atbilst Eiropas standartam EN 131.

Lasīt tālāk ...

Scalissima

Teleskopiskas alumīnija kāpnes profesionālai lietošanai.


Produkts ir izgatavots no robaina alumīnija profila profesionālai lietošanai. Kāpnes Scalissima ir ļoti izturīgas un vieglas, profili un eņģes nodrošina maksimālu komfortu. Plašā bāze ar spēcīgām gumijas kājām nodrošina stabilitāti jebkuros darba apstākļos.

Lasīt tālāk ...

X-tend

Augstas kvalitātes alumīnija teleskopiskās kāpnes. Kāpņu augstums 80 - 380 cm. Kāpnes var salikt pāris sekundēs.


Kāpnes X-tend nemēdz smērēt rokas, jo tās ir izgatavotas no anodēta alumīnija. Lielākā daļa kāpnu ir izgatavotas no ne-anodēta alumīnija, kas galu galā sāk oksidēt un sāk smērēt rokas.

Lasīt tālāk ...

Apakškategorijas