SASTATNES

SASTATNES

Fasādes sastatnes REALPONT  ir drošas, vienkārši un ātri montējamas. REALPONT  ir vienas no visplašāk izmantotajām sastatnēm Itālija. REALPONT  rāmja sastatņu pamatkomplektācijā  ietilpst tikai 6 galvenās komponentes (rāmji, klāji, diagonāles, horizontāles, borti un pēdas). REALPONT 105 sastatnes ir drošas un noturīgas, un tās ir iespējams vienkārši modificēt dažāda veida un sarežģītības fasādēm, izmantojot papildus elementus.

REALPONT  sastatnes - īpaši populāri privātmāju būvniecībāi.

REALPONT rāmju sastatnēm ir divi standarta platumi – 0,75 m un 1,05 m., garuma klājiem 2,50 m..

REALPONT sastatņu konstrukcija standartveida izpildījumā ļauj uzmontēt klājus ik pēc 2 metriem pa vertikāli, vai izmantojot speciālus rāmjus, klājus ir iespējams montēt arī citos augstumos.

Piedāvātās sastatnes atbilst LVS HD 1000 standartam „Apkalpošanas un strādāšanas sastatnes, kas izgatavotas no rūpnieciski ražotiem elementiem. Materiāli, izmēri, aprēķina slodzes un drošības prasības”. Sastatnes tiek ražotas no augstvērtīgiem izejmateriāliem, kas nodrošina to drošu izmantošanu. Piedāvātā sastatņu sistēma ir viegli montējama, konfigurējama un piemērojama jebkurām vajadzībām.

Ja Jums ir nepieciešams veikt sarežģītas, nestandarta ēkas fasādes renovāciju, atjaunošanu un apdari - vērsieties pie mūsu speciālistiem.

 

View the embedded image gallery online at:
http://sastatnes.info/sastatnes.html#sigFreeIde2b5a2b519